Skip to content
Pokaż menu

O nas

„Kino Pod Aniołem” to pierwsze chrześcijańskie kino internetowe, które umożliwia legalny dostęp do dobrych produkcji filmowych w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Wśród twórców „Kina Pod Aniołem” są ludzie zaangażowani od lat w dystrybucję oraz produkcję filmów religijnych. Dostrzegając wzrastające zainteresowanie filmami, które poruszają tematy wiary, sensu życia, historii życia świętych itp., postanowiliśmy stworzyć platformę umożliwiającą legalny dostęp do tego typu produkcji.


„Kino Pod Aniołem” to przestrzeń, gdzie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkcje. Szukamy filmów, które mogłyby Cię zainteresować, zainspirować, zastanowić, skłonić do zmian w Twym życiu… lub wywołałyby uśmiech na Twojej twarzy. Chcemy Ci zaoferować produkcje, które bez obaw pokażesz swoim dzieciom, polecisz znajomym lub podsuniesz komuś, kto przeżywa trudne momenty w swym życiu.

 

Naszym marzeniem jest stworzenie przestrzeni, która wykorzystując siłę kina, będzie prowadziła do Boga.

 

Misja „Kina Pod Aniołem” nie ogranicza się tylko do bycia źródłem legalnego dostępu do filmów, które opuściły sale kinowe. Równie ważne jest dla nas, by zabiegać o produkcje, które nie były do tej pory dystrybuowane w naszym kraju. Chcemy też aktywnie wspierać prace nad chrześcijańskim filmem w Polsce.

 

Odwiedzając „Kino Pod Aniołem”:
  • Masz pewność, że nie łamiesz prawa i korzystasz z legalnego źródła.
  • Wspierasz rodzimą produkcję filmów chrześcijańskich.
  • Jesteś na bieżąco z terminarzem „dobrych premier”.

 

Jeżeli chciałbyś pokazać film w swojej wspólnocie, parafii lub szkole, porozmawiaj z nami o warunkach udostępnienia licencji, by pokaz odbył się legalnie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie  http://www.rafaelfilm.pl/pokazy-filmowe/. Wszelkie zapytania w sprawie pokazów prosimy kierować na adres: malgorzata@rafael.pl.